Hidrolik Tampon

   ÜRÜN TANITIMI:

 

*1.0 m/s, 1.6 m/s, 2.0 m/s ve 2.5 m/s ölçülerindeki Hidrolik Tampon ürünlerimiz Asansör güvenliğinin en önemli parçalarından biridir. Yüksek mukavemet özelliğiyle çarpmanın etkisini en aza indiren ürünlerimiz EN 81-20/50 uyumludur.

* Enerji harcayan hidrolik tampon, kabin ve karşı ağırlık altına seyir mesafesi sonuna bağlantısı yapılmakta asansörün seyir mesafesini aşması durumunda tampon üzerine çarparak durmasını sağlamakta,

* Ürünun çalışması silindir içinde bulunan hidrolik yağın pistonun üstüne gelen yükün yardımı ile sıkışarak farklı çaplarda farklı mesafelerdeki deliklerden geçerek yağın pistonun içine dolmasına neden olmakta,bu işlem yükün taşıdığı enerjinin yavaşlayarak doldurulması sağlamakta ve işlem silindir içindeki hidrolik yağın pistona dolması ile sonlanmakta.

* Ürün üzerinde bulunan siviç yardımı ile pistonun hareketi ile devreye girmekte bu sayede elektriksel kontrolü ile  emniyet devresi açar.
* Hidrolik tampon üzerindeki yükün kalkması ile piston üzerinde bulunan yay yardımı ile ürün ilk gelmesi ile emniyet devresini otomatikman kapatır.    

PROHT-04
PROHT-05
PROHT-06
PROHT-07

 

PROHT-01
PROHT-02
PROHT-03

 

Faydalı Model No: TR 2015 05535Y

Ürün Tanıtım Videosu İçin Tıklayınız...