Hakkımızda

Kucuk_Group_Elitpro_Biz_Kimiz

Hakkımızda

Küçük Group; 20 yılı aşkın tecrübesi ile kalite anlayışından ödün vermeden kablo,
otomatik kapı, hidrolik tampon, halat şişesi, fotosel ve denge zinciri üretimi konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Değişen teknoloji ve insan ihtiyaçları doğrultusunda; modern hayatı şekillendiren, inovasyon ve AR-GE çalışmalarına önem veren, bu yolda yatırımlarını planlayan, sektöre getirdiği yenilikçi yaklaşımlar ile sektörün domino taşlarından biri konumundadır.

 

Konya 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde 25.000 m² alan üzerine inşa edilen üretim tesisinde, ileri teknoloji makinelerden oluşan entegre bir üretim hattına sahip olup, alanlarında uzman, genç ve dinamik kadrosuyla her geçen gün gücüne güç katarak büyümektedir.
 

Tamamı milli sermayesi ile üretilen ürünlerini “Elitpro”, “Elitplus”, “Cortrex”, “Sassi” markaları ile Türkiye ve Dünya’nın 40’tan fazla ülkesine ihraç ederek müşterileri ile buluşturmaktadır.
 

Ürettiği ürünlerle her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Küçük Group, bu politikasından taviz vermeden, standartlarını koruyarak çalışmalarına devam etmekte ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile ilerlemektedir.

 

Asansör Asansör sistemleri Asansör çeşitleri Bina asansörleri İnsan asansörleri Yük asansörleri Araç asansörleri Engelli asansörleri Panaromik asansörler Villa asansörleri Sedye asansörü Hidrolik asansör Araç asansörü Modern asansörler Yeni bina asansörleri Asansör kabinleri Asansör kapıları Otomatik asansör kapıları Asansör motorları Asansör Kumanda panoları Asansör butonları Asansör kabin aksesuarları Asansör rayları Asansör halatları Ev asansörü Asansör ekipmanları Asansör yedek parçaları Servis asansörleri Asansör güvenlik ekipmanları Asansör süspansiyon Asansör makineleri Asansör malzemeleri Asansör bağlantı elemanları Monşarj asansörler Asansör çeşitleri Asansör kat kapıları Asansör kabin kapıları Asansör kabin süspansiyonları Asansör şaseleri Asansör tamponları Asansör sistemleri Paket asansör Asansör makine sehpaları Asansör klavuz raylar Asansör tavan Asansör taban Asansör paslanmaz Makine dairesiz asansör Asansör platformları Asansör kapı sistemleri Asansör kapı mekanizmaları Asansör mekanik aksamları Asansör elektrik aksamları Asansör hidrolik aksamları Asansör makine motorları Asansör kasnakları Katlanır asansör kapıları Manuel asansör kapıları Dişlili asansör motorları Dişlisiz asansör motorları Asansör kabin desenleri Asansör düğmeleri Asansör karkas Asansör kasetleri Asansör kapı modelleri