Hakkımızda

Kucuk_Group__Elitpro_Biz_Kimiz

Hakkımızda

Küçük Group; 20 yılı aşkın tecrübesi ile kalite anlayışından ödün vermeden kablo,
otomatik kapı, hidrolik tampon, halat şişesi, fotosel ve denge zinciri üretimi konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Değişen teknoloji ve insan ihtiyaçları doğrultusunda; modern hayatı şekillendiren, inovasyon ve AR-GE çalışmalarına önem veren, bu yolda yatırımlarını planlayan, sektöre getirdiği yenilikçi yaklaşımlar ile sektörün domino taşlarından biri konumundadır.

 

Konya 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde 25.000 m² alan üzerine inşa edilen üretim tesisinde, ileri teknoloji makinelerden oluşan entegre bir üretim hattına sahip olup, alanlarında uzman, genç ve dinamik kadrosuyla her geçen gün gücüne güç katarak büyümektedir.
 

Tamamı milli sermayesi ile üretilen ürünlerini “Elitpro”, “Elitplus”, “Cortrex”, “Sassi” markaları ile Türkiye ve Dünya’nın 40’tan fazla ülkesine ihraç ederek müşterileri ile buluşturmaktadır.
 

Ürettiği ürünlerle her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Küçük Group, bu politikasından taviz vermeden, standartlarını koruyarak çalışmalarına devam etmekte ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile ilerlemektedir.